KIZLIK ZARI DİKİMİ

SULTANBEYLİ KIZLIK ZARI DİKİMİ

Sultanbeyli Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı nedir?

Kızlık zarı vajinanın hemen giriş bölgesinde bulunan halka şeklinde olan zar yapısıdır. O yüzden ilişkinin başında bozulur. Tıptaki adı ‘Hymen’ dir.Hymen adını eski yunandaki bekaret tanrısına verilen isimden almaktadır.

Kızlık Zarı hakkında merak ettiğiniz her şey için Bize WHATSAPP ve TELEFON ile ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Kızlık zarı nasıl bozulur?

Kızlık zarı vajinanın girişinde olduğundan cinsel ilişkinin başında bozulur. Bazen kaza sonrası yada vajina yabancı cisim girmesine bağlı olarak da bozulabilir.

Kızlık zarı bozulduğunda ne kadar kan gelir?

Kızlık zarı bozulduğunda genelde az bir miktar kan gelir. Eğer bayan ilişki esnasında vajina kaslarını çok kasarsa daha derin yırtıklar olabilir ve çok fazla kanama gelebilir.

Esnek kızlık zarı nedir?

Nadiren de olsa kızlık zarı esnek olabilir.Yani cinsel ilişki esnasında esneyerek yırtılmayabilir.

Esnek kızlık zarı dikilebilir mi ?

Evet, esnek kızlık zarı özel bir teknikle dikilip ilişki esnasında kanayacak hale getirilebilir.

Kızlık zarı dikimi mümkün mü?

Evet, Kızlık zarı bu konuda gerçekten deneyimli hekimler tarafından dikilebilir. ilişkiye girersem kanamam olur mu?

Eğer kızlık zarı dikimini bu konuda gerçekten deneyimli bir kadın doğum uzmanına yaptırırsanız geçici dikim de olsa kalıcı dikimde olsa kanamanız yüzde yüz olur.

Kızlık zarı dikimi yöntemleri nelerdir?

Adana’da, kalıcı kızlık zarı dikimi ve geçici kızlık zarı dikimi olmak üzere iki türlü dikim şekli mevcuttur.

Hangi kızlık zarı dikiş yöntemi daha başarılıdır?

Tecrübeli ellerde dikiminiz kalıcı da olsa geçici de olsa yüzde yüz kanamanız olur. Yani başarıyı etkileyen asıl şey operasyonu gerçekleştirecek olan doktorunuzun kızlık zarı dikimindeki tecrübesidir.

Geçici kızlık zarı dikimi hangi durumlarda ve nasıl yapılır?

Eğer bir hafta içinde cinsel ilişkiye girecekseniz geçici yöntemi tercih etmeniz doğru olacaktır.Geçici kızlık zarı dikimi kısa sürelidir.Geçici dikim yaklaşık 10 dakika sürer bölgesel uyuşturma ile yapılacağından ağrısız bir işlemdir. Hijyeniktir. İşlem sonrası ilaç kullanmanız gerekmez. Yüzde yüz kanamanız olur.

Kalıcı kızlık zarı dikimi hangi durumlarda ve nasıl yapılır?

Kalıcı kızlık zarı dikimi özel bir yöntemdir. Doktor bu konuda çok tecrübeli değilse böyle hassas bir konuda çok kötü sonuçlar çıkabilir. O yüzden mutlaka hekiminizin bu konuda tecrübeli olup olmadığını iyi analiz yapmalısınız. Doktorunuzun tecrübeli olup olmadığını araştırarak ve ilişki öncesi kontrole çağırıp çağırmadığını sorarak anlayabilirsiniz. Bu konuda tecrübeli bir doktor cinsel ilişki yaşayacağınız güne yakın zamanda sizi kontrole çağırmamalıdır. Çünkü iyi dikilen kalıcı yöntemde uzun vadede kontrole gerek yoktur.

Eğer henüz evlilik planınız yoksa yada evlilik planınız var ama düğününüze aylar yada yıllar varsa yahut pişmanlık duyduğunuz bir cinsel hayatınız olduysa kalıcı yöntemi düşünebilirsiniz. Eski kızlık zarınız dikiş tutmaz o yüzden bu yöntemde flap kaldırarak yeni bir kızlık zarı yapılır. Operasyon yaklaşık 20 dakika sürer. Anestezi uygulandığından operasyon esnasında ağrınız olmaz. Son derece hijyeniktir. Enfeksiyon ihtimali neredeyse yoktur. Kalıcı dikimi yaptırdıktan sonra günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Dikim sonrası iyileşme süresi yaklaşık 15 gündür ama bu sizin hayatınızı ve günlük yaşantınızı etkilemez. İşlem sonrası bazı ilaçlar reçete edilir.

Kızlık zarı dikimi yaptırdığımı ilişkiye girdiğim kişi anlar mı?

Hayır kesinlikle anlayamaz çünkü dikimden sonra vajinanın doğal hali hiç bozulmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Close
Tıkla Doktora YAZ